Auktion Ede Skola, Stöde. 14/9 kl 11.00.

116. Bengt Lindström Skulptur Y:et signerad och numrerad 111/250  Höjd 38,5 cm.  ( 6000-8000:- )
Klubbat pris: 11500:-